Naše údolí

 

Skála předsevzetí

U tohoto posvátného kamene se scházejí všichni vlci, aby zjistili nové novinky, co se kde stalo a nebo jen aby uvítali jaro, léto, podzim nebo zima. Skrátka se tu scházejí vlci, když se něco děje :)

Magické jezírko

Je to normální jezírko, jen jednou za 5 let se změní na týden v krádné jezírko. Je to místo, kde se vlci scházejí. Kde si povídají, hrají si a nebo něco více ;) :D

                         

Les

V tomto velice překrásném lese lovíme jeleny, srnky a jiné potvůrky. Nebo se sem vlci vypravují za dobrodružstvím, či na procházku

           

Louka

Louka vypadá vždy takhle. Je to krásné místo, uprostřed je starý dub (jak můžete vidět na obrázku) pod kterým se většinou schovává Claw :D

Jezírko

Po ostatní dobu vypadá jezírko takto. Tohle je jen přítok, jezírko samostatné je velice veliké. Ale v tomto přítoko (RED RIVER) se skvěle chytají ryby a je tu velice chutná a pitná voda :)

Starý dub

odle pověstí je Starý dub již 200 let starý. Na sobě má červené listy, ale většinou je holý. (Listu tu jsou jen kupodivě v zimě). Příchodem každého vlka narůstá jedna větvička. Kmen symbolizuje Alfu smečky a nejtlusčí větve jsou její rodina. Další větve jsou bety,... . Na každou větvičku navazuje malinká, která symbolizuje jejich děti. Když do smečky přijde nový vlk a žádná větev nepřibyde, vlk sem nepatří. Když tu ten vlk nadále bude, čeká smečku 3 pohromy. Povodeň, zemětřesení a požár. Když tu bude vlk stále, blesk ho odsud vyžene. 

Jezero

Takto vypadá jezero a hory. V horách má úkryt alfa (úkryt je nejvýš, ale přitom nejméně viditelný) Pod ním mají úkryty Bety, Gammy, Delty a Omegy mají úkryty pod skálou či v lese. 

Vodopády

Do jezera teké z lesa přitéká mnoho vodopádů. Jsou překrásné a nebezpečné. Vodopády mají svojí sílu. Vodopád smrti. (Když vlk tu vodu vypije, do týdne zemře. Vodopád života. (Když ji vlk vypije, bude žít déle, než by mě a týden se mu nic nestane, i kdyby ho někdo zabíjel) Vodopád síly (Dodává na určitou dobu sílu) A tak dále. Ale vodopády se proměňují a tak nepoznáme, který vodopád je který. 

 #All