Práce

Na této stránce se stále pracuje :)

Práci můžeš dělat od určitého stupně... 

Musíš být minimálně Delta s 15% dovedností

Za určité úkoly dostaneš hvězdy... Nazbírej jich 10 a staneš se hlavním pracantem... Když budeš v úkolech pokračovat, budeš dostávat lepší hvězdy.. 

Co dostaneš, když budeš praocvat? Je to lehké... Lovec dostane luk. Poslíšek dostane brašnu. Ochránce dostane schopnost zneviditelnit se. Bylinkář dostane lahvičku a kotel. Lekář dostane lékařskou moc. Povídkář dostane možnost vlastní stránky na otiskávání povídek

Hlavní hvězda --->

Hvězda zelená ---> 

Hvězda červená --->

Hlavní hvězda je základní hvězda... Po nazbírání 10 základních hvězd budeš dostávat hvězdu zelenou. Když bude všech deset hvězd zelených budeš získávat červené... 

Nejprve za každý úkol dostaneš hlavní hvězdu.. Na získání zelené hvězdy musíš splnit 5 úkolů a na získání červené hvězdy musíš splnit 10 úkolů... Když budeš mít všechny červené hvězdy získáš něco velikého... Něco strašně mocného... Něco s čím budeš moct krásně žít :)

Lovec

Loví potravu pro smečku a vlčata. Je velice důležitý pro koloběh života. Ve smečce jsou maximálně 3 lovci a pokaždé se vydávají na tři dny pryč a zpátky přinesou chutnou potravu. 

Ochránce

Střeží smečku. Vyhlíží nepřítele. Ochraňuje vlčata. Je to asi ten nejdůležitější vlk pro naší smečku. Ve smečce jsou dva ochránci a pár špehů, kteří pro něho přínášejí informace.

Tato práce již není dostupná

Špeh

Mluví s ostatními zvířaty a schromažďuje informace pro ochránce. Ve smečce jsou 4 a většinou jsou pryč. Chodí do jiných smeček, do světa lidí a nebo jen po naší smečce a vyptávají se ostatních zvířat na něco podezřelého.

Informátor

Chodí do spřátelených smeček nebo do světa lidí, kteří jsou s námi. Je to takový posel. Ve smečce je jeden. Nosí zakodované správy a většinou je musí vyřešit. Je to práce pro chytré hlavičky. 

Tato práce již není dostupná

Svolávač

Tato práce zůstává alfům a když není alfa přítomen, má práci na starost Beta, která byla před tím pověřená. Ve smečce jsou dva. Svolává vlky na určité místo , aby se něco dozvěděli. Je to užitečný vlk se životními zkušenosti.

Žurnalista

Spočívá to v tom, že budeš psát články, novinky,.. Prostě to, co tě napadne. Budeš to psát kamkoli na stránky.

Dotazy?

Nebyly nalezeny žádné příspěvky.

Přidat nový příspěvek